Świecące bransoletki

Otóż z nas nie zachwyca się kolorowym światłem fluorescencyjnym, szczególnie kiedy jest ciemno? Jest to bardzo ciekawy efekt, który przykuwa naszą uwagę. Dlatego też, postanowiliśmy wprowadzić do oferty tak ciekawą atrakcję, która jest idealna na różnego rodzaju okazje. Mogą być to urodziny, bal sylwestrowy, kinderbale, impreza firmowa, czy jakikolwiek inny event, który organizujemy. Nasza oferta zostaje poszerzona o zaopatrzenie imprezy okolicznościowej w świecące pałeczki, czy świecące rurki, które nabierają większego blasku, kiedy się trochę ściemni. Z takich pałeczek, można robić przeróżne kombinacje.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Mogą one posłużyć jako świecące bransoletki, jako świecący naszyjnik. Jest możliwość łączenia pałeczek poprzez specjalne przedłużki, które dodatkowo wzbogacą naszą kolekcję. Podsumowując, dajemy Państwu kolorowe światło, szczególnie odznaczające się w ciemnościach, idealne na imprezy okolicznościowe, czy ciekawe happeningi.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi